Китайська Roewe розробляє рамний позашляховик з турбомотором

Китайська Roewe розробляє рамний позашляховик з турбомоторомКитайська Roewe розробляє рамний позашляховик з турбомотором.

Китайський бренд Roewe, що належить концерну SIAC і зародився на залишках компанії Rover, готує до випуску рамний позашляховик Roewe RX8. На місцевому ринку новинка з’явиться в першому півріччі поточного року.

На початковому етапі існування в модельній лінійці Roewe були тільки легковики. Перший кросовери компанія випустила два роки тому. Тепер прийшла черга повноцінного позашляховика.

Новачок побудований на базі рамного позашляховика Maxus D90, показаного концерном SIAC в минулому році, який, у свою чергу, був побудований на базі пікапа Maxus T60. Автомобіль вийшов коротше Maxus D90: габаритна довжина моделі — 4923 мм — 82 мм), колісна база — 2850 мм (100 мм), але зберіг лонжеронну раму, шасі з передньої двухрычажкой і нерозрізним заднім мостом, а також трансмісію з основним заднім приводом і муфтою підключення передньої осі.

Дизайн екстер’єру позашляховика розроблений у фірмовій стилістиці бренду: попереду — широка радіаторна решітка, ззаду — сполучені молдингом ліхтарі. Новинка отримала і характерну для всіх моделей Roewe рельєфну поясну лінію. Фотографій інтер’єру поки немає, але, як повідомляють в компанії, автомобіль буде пропонуватися з двома і трьома рядами сидінь.

Інформацію про движку розробники не приховують. Це дволітровий 224-сильний бензиновий турбомотор, що поєднується з шестиступінчастою автоматичною коробкою передач Aisin. У системи повного приводу є електронна надбудова з кількома їздовими режимами.