Автоновости всего мира

Автоновости всего мираАвтоновости всего мира.

Перший етап з дрег-рейсингу в Одесі!

Пeрший eтaп Прoфeсійнoї укрaїнськoї дрeг-рeйсинг сeрії приймaтимe Oдeсa!

Дeбютний рaунд PROUDRS відбудeться у слaвнoзвістнoму місті Oдeсa ужe 26 травня. Мабуть всі знають частину недобудованої траси Овідіопольскої дороги, на якій постійно проводять різноманітні автоспортивні заходи, тренуються дрифтери та всі бажаючі отримати задоволення від швидкості. Саме тут команда Вінницької федерації дрегрейсингу та дріфту на один день облаштує справжній дрегстріп для пілотів та глядачів.

Перший етап серії збере весь бомонд українського драгу з усіх куточків країни. Пілоти з Харкова, Києва, Одеси, Умані, Львову та Вінниці вражатимуть уболівальників власною водійською майстерністю, силою та стрімкістю своїх болідів. На даний момент зареєстровано більше 20 кращих гонщиків країни, серед яких Андрій Кравченко (4000 к.с. PROMOD), Олена Бублик (2000 к.с Nissan Sky line), Білик Сергій (1000 к.с. Subaru), Соловченко Сергій (ZAZ-GTR 2000 к.с.), Коряка Ігор (2000 к.с. NissanGTR) тощо.

Нас очікує захоплюючий марафон швидкості, драйву та адреналіну! Кращі пілоти, найшвидші авто-дрегстери, потужністю до 4 000 к.с, та зірки мотодрегу.

Швидкісні заїзди розпочнуться ближче до вечора, щоб глядачі змоги насолодитися не тільки потужною атмосферою перегонів, але і світловим та лазерним шоу, що будуть супроводжувати пілотів на трасі. Неймовірні повтори публіка зможе побачити одразу на великому екрані, де транслюватимуться змагання.

В місцях проведення перегонів організатори створять відмінну інфраструктуру: будуватимуться трибуни з VIP-місцями, буде організовано професійний кейтерінг, продаж сувенірної продукції з логотипами серії. В перервах між заїздами для публіки проведуть розіграші цінних призів та подарунків, а також дріфт-шоу та дріфт-таксі для переможців конкурсів.

Після закінчення фінальних заїздів відбудеться нагородження переможців та призерів етапу PROUDRS та Чемпіонату України з мото дрег-рейсингу.

Переможців визначатимуть за результатами телеметрії відповідно до спортивного регламенту.

Наступні етапи пройдуть у Луцьку та Вінниці.